Auto-moto Bydlení Deníky Dětské Ekonomika, podnikání Hudba, film, kultura Koníčky Křížovky Oborové a profesní Ostatní Počítače a hry Pro mládež Pro muže Pro ženy Příroda a cestování Regionální týdeník Společenské Sportovní Volný čas Zdraví Zvířata

časopis Kardiologická revue

Za více než 10 let své činnosti získala Kardiologická revue na čtenářském poli nezanedbatelnou prestiž. Uveřejňuje originální a přehledové články z kardiovaskulární oblasti, komentáře, kazuistiky, dopisy redakci, zprávy ze sjezdů a sympozií, zprávy z regionů.

Svým obsahem je určena odborným a praktickým kardiologům (je partnerem Sdružení ambulantních kardiologů), ale též internistům, praktickým lékařům, rehabilitačním pracovníkům a dalším odborníkům zapojeným do péče o kardiaky.

Každým článkem a číslem časopisu se prolíná instrumentální, přístrojová a farmakoterapeutická tematika, na kterých kardiovaskulární diagnostika a léčba převážně závisí.

Články podléhají anonymnímu lektorování, jazykové korekci a jsou publikovány na vysoké tiskové, grafické a barevné obrazové úrovni. Publikační lhůty jsou velmi krátké, čímž je zaručena aktuálnost.

kategorie: Oborové a profesní
vydavatel: Ambit Media, a.s.
web: neuvedeno
formát: A4, 21.0 × 29.7 cm
počet stran: neuvedeno
vychází: 4 vydání za rok

Nabídka předplatného

Roční předplatné (4 vydání)
600 KčPokud chcete předplatné někomu darovat, nabízíme vám možnost vygenerovat si dárkový certifikát.

TOP 5

Fórum sociální politiky

perioda: měsíčník
žánr: Oborové a profesní

Dopravní noviny

perioda: týdeník
žánr: Oborové a profesní

Učitelské noviny

perioda: týdeník
žánr: Oborové a profesní

AutoProfi

perioda: měsíčník
žánr: Oborové a profesní

Kardiologická revue

perioda: čtvrtletník
žánr: Oborové a profesní

Nejčastěji prohlížené tituly za posledních 24 hodin.