Auto-moto Bydlení Deníky Dětské Ekonomika, podnikání Hudba, film, kultura Koníčky Křížovky Oborové a profesní Ostatní Počítače a hry Pro mládež Pro muže Pro ženy Příroda a cestování Regionální týdeník Společenské Sportovní Volný čas Zdraví Zvířata

E15

Deník E15 patří již pátým rokem mezi nejrespektovanější názorová média v České republice. Společně s webem e15.cz je komplexním a aktuálním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Jednou měsíčně vychází deník společně s lifestylovým magazínem ZEN.

Deník E15 dvakrát týdně rozšiřují tematické speciály, které se převážně věnují B2B tématům. Ale protože k životu patří i volné chvíle, nezapomíná redakce deníku ani na témata o životním stylu, cestování či zdraví, která vycházejí v listu každý den. Řízená distribuce je v rámci tištěných médií velice účinným nástrojem k doručení informací a samozřejmě i reklamy specifické skupině čtenářů. Deník E15 je distribuován bezplatně do stojanů v námi pečlivě zvolených místech Prahy, Brna, Ostravy a Olomouce.

Od podzimu 2010 najdete deník E15 i ve volném prodeji na dalších vybraných obchodních místech ve městech Plzeň, Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Slaný, Vlašim, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Karlovy Vary, Praha, Brno, České Budějovice, Jihlava. Kombinací nákladu zdarma a volného prodeje uspokojíme i ty čtenáře, kteří se dostávají do blízkosti stávajících distribučních míst jen zřídka.

kategorie: Deníky
vydavatel: CN Invest a.s.
web: www.e15.cz
formát: 21.2 × 27.6 cm
počet stran: 24
vychází: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek

Nabídka předplatného

Roční předplatné (245 vydání)
2990 Kč
Friendly Suits - pro nové roční předplatitele voucher na 2x 1000 kč na na veškerý zakázkový sortiment a boty v obchodě Friendly Suits
Roční předplatné (245 vydání)
12500 Kč
Firemní balíček - Balíček 5 ks za zvýhodněnou cenu
Pololetní předplatné (120 vydání)
1495 Kč
Osobnosti českých dějin - pro nové pololetní předplatitele kniha Osobnosti českých dějinPokud chcete předplatné někomu darovat, nabízíme vám možnost vygenerovat si dárkový certifikát.

Pravidelné rubriky

  • jednou větou
  • události
  • reportáž
  • byznys
  • trhy & světová ekonomika
  • zahraničí
  • rozhovor
  • názory
  • kultura
  • nakonec

TOP 5

E15

perioda: deník
žánr: Deníky

Haló noviny

perioda: deník
žánr: Deníky

Aha!

perioda: deník
žánr: Deníky

Blesk

perioda: deník
žánr: Deníky

Sport

perioda: deník
žánr: Deníky

Nejčastěji prohlížené tituly za posledních 24 hodin.